Bismilláhi  

 

 

 

 

 

Výstavy

Výstavy 09     Výstavy 08     Výstavy 07

20.3. Krajská výstava Vyškov. Rozhodčí Andras Polgar.

S Drusillkou jsme asolvovali výstavu v nedalekém Vyškově. Stále se nám nedaří zhubnout na ideální váhu, navíc mi připadá, že ztrátou kil se opticky prodlužuje, sem tam ještě napadá na přední pořezanou tlapku, navíc revírní pes musí být koupán těsně před výstavou, čili žádná ideální kondice. Přesto se nám podařilo vybojovat V1, vítěz třídy. Velkou radost mi udělali majitelé naší dosud nejmladší odchovankyně Esugen, kteří se přijeli za námi podívat. Její nová fota najdete ve fotogalerii.

7.a 8.2. Duo Cacib Brno

Z naší CHS jsme měli zástupce pouze z Déček. Naše Drus byla přihlášena po oba dny, Domingo a Daphne pouze v sobotu. Drus i přes svoji blahobytnost získala 2krát výbornou a krásné posudky. Domingo měl také bezchybný posudek, ale pro neupravenou srst a špatnou komunikaci se svým pánem mu známku maďarský rozhodčí zhoršil.

Daphi Drus Domingo

 

9.1. NV Olomouc

První výstava nového roku už tradičně v městě mého rodiště. Můžu zodpovědně říci, že kdybych v Olomouci nebydlela, určitě bych se nezúčastnila. Především se nesolidně po obou uzávěrkách změnila rozhodčí a nepřálo ani počasí. Plno vystavovatelů to vzdalo, bohužel i naše odchovy.Z nejmladších nedojela Erzsébetka a Eliot, také Amorkova dcera Soledad. Zastoupili nás jen Efraimek, Domingo s Drusillkou a Athejčin syn Alex. Snad jen Rikimu se dařilo a dostal se s moc pěkným posudkem do pořadí, i když byl ve třídě dorostu nejmladší. Domingo, Drus i Alex dostali VD. U Drusillky jsem s tím po změně rozhodčí počítala, je totiž značně blahobytná, navíc úžasně osrstěná, to jí ještě přidává, a paní rozhodčí Smržové se líbí úplně opačné typy.

Posudek Drus: 19 měsíční fena, nůžkový skus, silnější kostra, těžší hlava, krk by mohl být sušší, rovný hřbet, hluboký hrudník, strmější úhlení pánevních končetin, standardní srst.

třída dorost psi, Riki VN4 Efraim Bismilláhi, 6 měsíců Alex Shanti Navaro, třída otevřená
Domingo de Bismilláhi, mezitřída Domingova hlava Macinek Drus